شرکت رنگدانه کالا (سهامی خاص) تولیدکننده رنگ احسان، در سال 1375 توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی در منطقه جاده آبعلي تهران تأسيس و با اخذ مجوز ظرفيت توليد 1000 تن در سال، در يك شيفت كاري و با هدف تــوليد محصول، ايجاد بســتر مناسب جهت انجام تحـقیقات و ابداع و نوآوری در تولید رنگ های ساختمانی و صنعتی و تولید محصولات مشخص با کیفیت در حد استانداردهای داخلي و جهاني، فعاليت خود را آغاز نمود. با پا نهادن به عرصه صنعت رنگ با نام تجاري رنگ احسان در طی ســالیان گذشته، روند رو به رشد و صعودي نيل به اهداف پيش بيني شده، سبب شد تا در تاريخ 1379 اقدام به اخذ مجوز افرايش ظرفيت توليدات خود به ميزان 3320 تن در سال در يك شيفت كاري نموده و در زمینه تولید رنگ های ساختمانی و صنعتي جــایگاه مناسبی کسب کند.

در سال 1382 با انتقال به كارخانه جديد خـود در منطقه صنعتي شــورآباد تهران با مساحتي بالغ بر 16000 مترمربع، ظرفيت توليدات خود را تا 7200 تن در سـال در يك شيفت افزايش داده و با بهره گيري از ماشين آلات مدرن اروپائي و آزمايشگاه هاي تخصصي و مهندسين مجــرب و همچنين با استفاده از مواد اوليه مرغوب از كارخانه هاي معتبر اروپـائي توانسته بستــر مناسبي را جهت توليدات خود فراهم سازد و فعالیت و سیر صعودی رو به رشد خود را تسـریع نمــاید. در سال 1385 با تلاش و همت متخصصان و كارشناسان، شركت رنگدانه كالا اقدام به افـــزايش ظرفيت تـــوليدات خـــود تـا 12500 تن در سال و در يك شيفت كاري و آغاز توليد رنگ هاي اتومبيلي و رنگ هاي صنعتي، جايگاه جديدي در اين صنعت به خود اختصاص داد.

در سال 1388 با افزايش ظرفيت توليدات خود به 13460 تن در سال و اخذ مجوزهاي لازم و افــزايش ماشــين آلات اقــدام به خط كشي جاده ها و توليد رنگ هاي ترافيكي نموده و همچنين با انعقاد قرارداد با شركت PROSEP تــركــيه جهت تــوليد انــــواع رنگ هاي اكريليك پايه آب، قدمي ديگر در راه رشد، توسعه و تامين نيازهاي مشتريان با بهره گیری از تكنيك هاي روز دنيا نهاد. تلفیق عــلم و تجربه در صنعــت رنــگ در شرکت رنگدانه کالا از اولویت های اصلی بـوده و همـــواره به این مهـــم، بطـور جد پــرداخته شده است. ثمـــره این تلفـیق، ایجـــــاد محیطــی منــاسب جهــت رشــد استعدادهای جدید و پنهـان در این صنعت گردیده و ثمرات قــابل توجهی نیز برای این شرکت داشته است.


صفحه اصلی --> درباره ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت رنگدانه کالا می باشد ©
Web Designed By Tous Group And Developed By Par Tehranshahr Group